تبلیغات
مهرداد کاوند-مربی ووشو سبک(ساندا)-قهرمان مسابقات کشوری (ساندا)و آسیایی(کاراته)
مهرداد کاوند-مربی ووشو سبک(ساندا)-قهرمان مسابقات کشوری (ساندا)و آسیایی(کاراته)

برای برقراری ارتباط میتوانید به ادرس email مراجعه نمایید.یا بهFacebook مراجعه کنید

نفرات برتر تالو و ساندا مسابقات ووشوی قهرمانی کشور بزرگسالان انتخابی تیم ملی (11اسفند ۱۳۹۱)

دوشنبه 28 اسفند 1391

نفرات برتر تالو و ساندا مسابقات ووشوی قهرمانی کشور بزرگسالان انتخابی تیم ملی

مسابقات ووشوی قهرمانی کشور بزرگسالان انتخابی تیم ملی با شناخت نفرات برتر 11 فرم تالو و 10 وزن ساندا در ورزشگاه شهید معتمدی تهران به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو،نفرات برتر تالو و ساندای این رقابتها به شرح زیر است:

نفرات برتر تالو:  

فرم چانگ چوان:1-مهدی قبادی(کرمانشاه)2-میثم امانی(زنجان)3-احسان پیغمبری(خراسان رضوی)

فرم دائوشو:1- احسان پیغمبری(خراسان رضوی)2- مهدی قبادی(کرمانشاه)3-محمد سلیمان پور

فرم نان چوان:1-طاهر قاسمی(هرمزگان)2-سعید مسلمی(هرمزگان)3-بهنام گلی(لرستان)

فرم تای چی چوان:1-علی وطن خواه(خراسان رضوی)2-فرشید اسدیان(تهران الف)3-جواد بخشی(مرکزی)

فرم گون شو:1-میر مهدی انامقی(آذر بایجان غربی )2-هادی محمدی (کیش )3-علی رضایی ( کردستان )

 فرم جین شو:1- رضا خلف زاده (خوزستان) 2-امیر محمد رضایی (خراسان رضوی) 3-میثم امانی (زنجان)

 فرم نن گوئن:1-سعید مسلمی (هرمزگان) 2-کاوه سجادی(گیلان)3-مجتبی رضایی (تهران الف)

 فرم تای چی جین:1-علی وطن خواه  (خراسان رضوی) 2-فرشید اسدیان(تهران الف) 3-جواد بخشی  (مرکزی)

 فرم نن دائو:1- طاهر قاسمی  (هرمزگان) 2-عاصف اجاقی (آذربایجان غرقی) 3-کاوه سجادی (گیلان)

فرم چیانگ شو:1-رضا خلف زاده(خوزستان)2-محمد گنجی نژاد(آذربایجانشرقی)3-ابوالفضل رحمانی(البرز)

فرم 3 نفره دوئیلین:1-محسن احمدی،نوید مکوندی و ابراهیم فتحی(اصفهان)2-محسن حسن زاده،محمدرضا حیدری و محسن ذوالفقاری(گیلان)3-بهروز گلی،بهنام گلی و مصطفی گلی(لرستان)

نفرات برتر ساندا

وزن 52-کیلوگرم:1-معین حاجی زاده(کرمان)2-محسن قادریان(یزد)3-بهروز اصغری(مرکزی) و امین ولی پور(خوزستان)

وزن 56-کیلوگرم:1-سید جمال موسوی(گیلان)2-رضا سبحانی(قزوین)3-فرودظفری(همدان) و جابر دلاوری(کرمان)

وزن 60-کیلوگرم:1-علی یوسفی(مازندران)2-علی حسین پور(اردبیل)3-مهدی جعفرپور(یزد) و محمد صمصامی(فارس)

وزن 65-کیلوگرم:1-جعفر شیرزاد(اردبیل)2-محمد ترکمن(خراسان رضوی)سعید فاضلی(ایلام) و مجید زالی(آذربایجانغربی)

وزن 70-کیلوگرم:1-مسعود فاضلی(ایلام)2-امیر اسماعیلی(زنجان)3-بهنام شکور(اردبیل) و مظفر خضری(آذربایجانغربی)

وزن 75-کیلوگرم:1-امید زارع رفیع(تهران الف)2-مجتبی حسین زاده(اصفهان)3-محسن بابایی(زنجان) و مجتبی باقرزاده (خراسان رضوی)

وزن 80-کیلوگرم:1-سید معین تقوی(مازندران)2-ابوالفضل خانه کشی(گیلان)3-سید صدرالله رجایی فر(خوزستان) و مرتضی نوروزی(سمنان)

وزن 85-کیلوگرم :1- سعید سالمی (اردبیل)2-اشکان دلفانی (خراسان رضوی)3-رسول نعمت زاده (آذربایجان شرقی) وحمید دلاور (اصفهان)

وزن 90- کیلوگرم 1-آرمان بازیاری (مازندران)2- محمد دولتمندی (کرمانشاه )3- غلامرضا خانه کشی (یزد) و مهدی کردار شاد (قم)

وزن 90+ کیلو گرم:1- مرتضی عظیمی (اصفهان)2- مصطفی خلعتبری (بوشهر)وحید سلیمان گلی (گلستان)و محمد علی افشار (فارس)


مسابقات کشوری آقایان (1391/06/29)

یکشنبه 27 اسفند 1391

دوازدهمین دوره مسابقات کشوری آقایان سبک به میزبانی استان اصفهان برگزار شد:

به گزارش روابط عمومی سبک فانگ من چوان کونگ فو دوازدهمین دوره مسابقات قهرمانی كشور، سبک در بخش آقایان در سه رده سنی نوجوانان،جوانان،بزرگسالان به صورت ساندا به مورخ 21 لغایت 23 شهریور ماه سال جاری به میزبانی استان اصفهان در مجموعه ورزشی 17 شهریور این استان برگزار شد. این مسابقات از سطح کمی و کیفی بالایی برخوردار بود و بیش از  400  فایتر از اکثر استان های کشور ، توان رزمی خود را به نمایش گذاشتند.رقابتها از صبح روز چهارشنبه با تلاوت آیاتی چند از كلام الله مجید آغاز و برای چندمین بار با استقبال و حضور خوب ورزشکاران همراه بود و در 2 روز ، به بهترین نحو و با سطح كیفی مطلوب برگزار شد.
نتایج این دوره از مسابقات.....

منبع : پرتال سبک

رده سنی نوجوانان:

نفرات اول:

رضا محمدیاری،مهدی احمدی،مهدی کرمی،محمد محمدی،میلاد افکاری،محمدعلی اسدی،محمدحسینی،محمدرضا گرشاسبی،آرمان اسدی،سید سجاد موسوی،علیرضا نعمتی.

نفرات دوم:

محسن زنگنه، احسان حاجیوند،شاهرخ اسماعیلی،مرتضی عسگری،سعید عناقه،حسین پورعلی،امیرحسین رحیمی نسب،محمدحسین عباسی،میلاد محمدخانلو، محمد مهدوی،امیر توفیقیان.

نفرات سوم وسوم مشترك

سیدسجادحجازی،کیانوش محمدی،محمدزارع،علیرضا بیاتی،اسماعیل دستگردی،محمد یدی،محمدحسین رفیعی،علیرضا مجیدی،رضا عبدالیان،ابوالفضل جاملکی،پوریا بیدجهانی،محمدرضا فرجی،محمدرضا کریمی،محسن توکلی،رضا منصوری،محمد آذرپراه،فرهاد شیروانی،علی شریفی،محمدحسین دهقانی،رضا زاد مهر،محمدسعید شهرکی.

رده سنی جوانان:

نفرات اول:

علیرضا غدیری،احمد احمدی،عرفان آهنگرانی،محسن شفیعی،علی محمدی،سجاد اجمالی،محمدرضا حیدری،نیما گل زاده.

نفرات دوم:

علی قربانی،رضا قاسمی،محمدرضا عباسی،عباس عباس نژاد،سید مهدی حسینی ،ابراهیم چیلنگری،محبوب خاکباز حقانی،علیرضا شورمیج.

نفرات سوم وسوم مشترك

محمدبنار،محمدهزاریان،سامان داوودیان،مهدی ولی زاده،سعید نعمت بخش،احمدعلی سرگلزایی،علی ویزآبادی،سجادهاشم پور،سینا کبیری،محمدامین صادق نژاد،سجاد احمدی،یوسف منتی،رضا تیلا،علی صالح زاده،محمدجواد امینی،

رده سنی بزرگسالان:

نفرات اول

مسعود سلمانی،سید محسن حسینی،بهزاد جبرائیلی،عباس شیخی،مهرداد کاوند،محمد قائدی،امین نوری،حمید دلاور،محمد حقیقتی،مرتضی عظیمی.

نفرات دوم:

محسن ریاحی،بنیامین ذوالفقاری،سعید غدیری،شهرام شیرافکن،رضا محسنی،محمد حیدری،ابوذر سروری،امیر موسوی،مهراب کرمی،مرتضی جعفرخانی.

نفرات سوم و سوم مشترك:

حسین نوربخش،سیدمحسن حسینی،مهدی باقرزاده،محمد حاتمی،سجاد سجادی فر،عقیل نوربخش،محمد ترکمن،هادی بذرافکن،علی رفیعیان،جواد عابدی،رضا اصدقی،حسین مردانی،پوریا دارابی،سعید یزدانی،عباس شهابی،قاسم علی پور،مهیار علی جانی،محمدرضا کامرانی،عباس آستارکی،سید امین موسوی. 

رده بندی تیمی :

رده سنی نوجوانان:

 مقام اول : استان تهران (الف) (به سرپرستی جناب آقای بهرام یزدی) و( مربیگری جناب آقای محمد قدیمی)

مقام دوم : استان اصفهان( الف) (به سرپرستی جناب آقای محسن اسماعیلی ) 

مقام سوم:استان فارس (به سرپرستی جناب آقای جمشید محمودآبادی )

رده سنی جوانان

مقام اول : استان تهران (باشگاه برادران شهید شهبازی دستجردی) (به سرپرستی جناب آقای بهرام یزدی ) و (مربیگری جناب آقای بهادر یزدی)

 مقام دوم : استان تهران (ب) (به سرپرستی جناب آقای بهرام یزدی ) و (مربیگری جناب آقای حسن زارع پور)

مقام سوم :استان چهار محال و بختیاری ( به سرپرستی جناب آقای رضا شهرانی )

رده سنی بزرگسالان

مقام اول : استان اصفهان( الف)   (به سرپرستی جناب آقای محسن اسماعیلی )

 مقام دوم : استان تهران (الف)  (به سرپرستی جناب آقای بهرام یزدی ) (مربیگری جناب آقای محمد قدیمی)

مقام سوم مشترک : استانهای چهار محال و بختیاری( به سرپرستی جناب آقای رضا شهرانی ) و گیلان( به سرپرستی جناب آقای حسین تشت سیمین ).

همچنین کاپ اخلاق به تیم استانهای گیلان وارومیه (به سرپرستی جناب آقای حسین تشت سیمین و جناب آقای قربان قلی زاده ) اهدا گردید


نتایج مسابقه انتخابی تیم ملی

یکشنبه 27 اسفند 1391

سومین دوره رقابتهای قهرمانی و انتخابی تیمهای ملی ووشو استان تهران(جام مهر ولایت)، 30 لغایت 31 مرداد ماه در ورزشگاه فجر شهرداری منطقه 15 برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو، این رقابتها در 2 بخش ساندا و تالو و در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در 2 بخش آقایان و بانوان برگزار شد که اسامی نفرات اول تا سوم این پیکارها به شرح زیر اعلام شد:

رده سنی نونهالان:

چانگ چوان: امیررضا هادی زاده، یاشار ثمنی و امیر حسین خرسند

جین شو: انیر رضا هادی زاده، امیر حسین خرسند

چیانگ شو: امیرحسین خرسند، امیر رضا هادی زاده

دائو شو: امیرمحمد حبیبی، یاشار ثمنی و محمد صادق عباسی

گوئن شو: یاشار ثمنی، محمدرضا حبیبی و محمد صادق عباسی

رده سنی نوجوانان:

چانگ چوان: میلاد قدسی خواه دریایی، حسین سلطانی و رضا ملک زاده

نان چوان: محمد حسن مشتاق، سینا کمالی و محمد خرازیان

تای چی چوان: امیرمحمد حبیبی، شایان ناصح زاده و میرحسین سعیدی

جین تای چی: امیرمحمد حبیبی، میر حسین سعیدی و شایان ناصح زاده

نن دائو: امیررضا رهنما، محمد حسن مشتاق و محمد خرازیان

دائو شو: میلاد قدسی خواه دریایی، حسین سلطانی و علی گراوندی

گوئن شو: میلاد قدسی خواه دریایی، علی گراوندی و محمد نقابی

نن گوئن: سینا کمالی، امیررضا رهنما و محمد حسن مشتاق

رده سنی جوانان:

چانگ چوان: میکائیل نوروزی، عرفان آقایی

تای چی چوان: علیرضا آگاهی

جین شو: میکائیل نوروزی، عرفان آقایی

دوئیلین جوانان:

تیم اول: مرتضی فرهودی، محمد طلوعی و علی نجفلد

تیم دوم: سینا کمالی، امیررضا رهنما و محمد حسن مشتاق

تیم سوم: مهدی مردای، داود محسنی و محمد حسین نوروزی

رده سنی بزرگسالان:

چانگ چوان: اکبر صالحی، داریوش فتحی و حسین کوکبی

تای چی چوان: فرید لرستانی، جاهد قربانی و سید مهدی شاهوران

جین تای چی: مجید خانی، فرید لرستانی و جاهد قربانی

دائو شو: حسین کوکبی، داریوش فتحی و حسین رحیمی

جین شو: قهرمان عینی، علی رحمتی و محمدرستا خیز

در بخش ساندا نیز نفرات زیر عناوین برتر را از آن خود کردند:

رده سنی جوانان:

وزن 48- کیلوگرم: مسعود اولاد، متین زارعی مقدم، رحمان افشاری و محمد نبار

وزن 52- کیلوگرم: حسین عظیمی، رضا قاسمی، علی تیموری و یزدان حیدریان

وزن 56- کیلوگرم: میلاد گجریان، امیر محمد معزی، پوریا براتی و مهدی زائری

وزن60- کیلوگرم: وحید سگلی، مجید مجیدی، بهنام رجبی و سجاد هاشم پور

وزن 65- کیلوگرم: پیام رضایی، سهیل قادری، حسن پناه پاشایی و یونس مختاری

وزن 70- کیلوگرم: محمدرضا ابراهیمی، حسین جهانشاهی، محسن حیدری و علی عبادی

وزن 75- کیلوگرم: رضا فعله گری، محسن یار مرادی و محمدرضا حیدری و رامین شایگان

وزن80- کیلوگرم: مصطفی خزائی، محمد اوانی، مهدی فتحی و علیرضا هدیه لو

رده سنی بزرگسالان:

وزن 52- کیلوگرم: فرهاد لطفی، داریوش فرج پور، سعید رضایی و حسن بلگل

وزن 56- کیلوگرم: حمیدرضا محمودی، حبیب زائر سعید، رامین نادر عطایی و بابک ضرابی

وزن60- کیلوگرم: مهران دلفانی، وحید آقا خان بیگی، یوسف خانی شب لو و جعفر حسین پور

وزن65- کیلوگرم: امیر ظفری، سید ابوالفضل حسینی، علی چتر فیروزه و محمد صیادی

وزن70- کیلوگرم: علیرضا جدیدی، اصغر سوری، مهرداد کاوند و مهدی کیانی

وزن 75- گیلوگرم: فرشید میرزائی، سعید حبیبی، وحید جلالی و علی وفاداری

وزن 80- کیلوگرم: بهادر گلپور، محمد عبدالرزاقی، علیرضا عدل پور و محمد ملکی

وزن85- کیلوگرم: بنیامین گلپور، سعید شاه محمدی، محمد بهشتی و همایون محرمی

وزن90- کیلوگرم: مهران نعمتی، احمد عطری چرمی، محسن نصیرزاده و امید عباسی

وزن 90+ کیلوگرم: کاظم الماسی، علی کدخدا زاده، محمد حسن آبادی و سجاد صدری

تالو بانوان:

رده سنی نونهالان:

فرم سن لو: لیلا پهلوان، سیده کیمیا نعمت زاده و غزاله اکبری

فرم گوئن شو: غزاله اکبری، سارا عربی و ژینا حافظی

فرم چیانگ شو: لیلا پهلوان و شیلا دشنی

فرم دائو شو: سیده کیمیا نعمت زاده، نیکی صفا و کمیما آقایی پور

فرم جین شو: نیکو صفا، مارال داداش پور و هانیه عمورودبارکی

رده سنی نوجوانان:

فرم چانگ چوان: ساناز چراغی، سحر عبدالملکی و فاطمه محمد زاده

فرم دائو شو: ساناز چراغی، فاطمه محمد زاده

فرم نان چوان: مهسا شکیب، فاطمه پارسا پور

فرم نن گوئن: فاطمه پارساپور و مهسا شکیب

رده سنی جوانان:

فرم نان چوان: ملیکا طایفه محمد خانی، ملیکا رسولی فر و مونا سزاوار

نن دائو: ملیکا طایفه محمد خانی، مریم کاظمی

نن گوئن: ملیکا طایفه محمد خانی، ملیکا رسولی فر و مریم کاظمی

تای چی: حمیده برخور، مهسا قاسمیان و نرگس قره داغی

چانگ چوان: مهسا حسین پور، کیانا حافظی

دائو شو: کیانا حافظی و مهسا حسین پور

رده سنی نوجوانان:

جین شو: شکیلا عموزاده و فاطمه معصومی

چیانگ شو: شکیلا عموزاده، زهرا باقری طلب و فاطمه معصومی

گوئن شو: سحر عبدالملکی

رده سنی بزرگسالان:

چانگ چوان: معصومه تمری، ساناز اقتصاد راد و الهه صفری

جین شو: معصومه تمری و نگین بختیاری

دائو شو: الهه صفری و ساناز اقتصاد راد

تای چی: ساناز پاک نژاد

نان چوان: زهرا کاوسیان، الهام مقصودزاده و الناز سادات نوکیان

نن گوئن: لیلا ساعدی، رضوانه سادات صابری و فائز سادات صابری

نن دائو: زهرا طاوسیان، الناز سادات نوکیان و رضوانه سادات صابر علی

اما در بخش ساندای بانوان نیز نفرات زیر توانستند عناوین اول تا سوم را از آن خودکنند:

رقابتهای ساندا رده سنی بزرگسالان:

وزن 48- کیلوگرم: صغری ابراهیمی، افسانه محمدی، مژگان سوری و زهرا الهی

وزن 52- کیلوگرم: نسیبه میر شهیدی، دولت پاچا تازه ای، رقیه سلطانی و مرضیه یحیایی

وزن56- کیلوگرم: مریم قاسمی، زهرا خسرویان، مریم قلخانی و شیوا بنیادی

وزن 60- کیلوگرم: کاملیا جماعتی، کبری کشانی، فاطمه اصغری آبادی و سودابه رضوی

وزن65- کیلوگرم: زهرا ملا محمدی، سمانه پناهنده، سپیده سحر آبادی و سحر صداقتی

وزن 70- کیلوگرم: حدیث حسین پور، فرشته سرداری، سعیده ربیعی و عسل وهاب زاده

وزن 75- کیلوگرم: آزاد شریفی، ریحانه معیجا و زینب حاجی

رده سنی جوانان:

وزن 48- کیلوگرم: سحر کریمی، پریسا مایلی، زهرا خزایی و زهره تواضعی

وزن 52- کیلوگرم: پرستو سهرابی، مهسا ناظری، هنگامه قره داغی و زهرا تقی زاده

وزن56- کیلوگرم: فائزه بختیاری، سیمین عزیزی، فریال عزیزی و سپیده خان زاده

وزن60- کیلوگرم: مهسا قریشی، زینب عربی، شکیلا غلام نیا و سارا صادقی

وزن65- کیلوگرم: زهرا جلالی، فاطمه شفاهی و پریسا عزیزی

 


مهرداد کاوند بعد از تمرین.

یکشنبه 27 اسفند 1391




فهرست وبلاگ

آرشیو

نویسندگان

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

جستجو

آخرین پستها